Çözüm Sunduğumuz Projeler

360° Çözümler

  • Home
  • Web Tasarım ve Yazılımı

Web Tasarımı ve Yazılımı

Size Özel Yazılımlar Çözüm Sunan Projeler… Modern, çözüm odaklı ve ihtiyaçlarınıza özel hazırladığımız tasarımlarile web sitenizi yeniden yaratıyoruz…Hem kurumsal hem e-ticaret sitesi için size özel hazırlanan ve kullanımınızıkolaylaştırdığımız panelimiz sayesinde sitenizi rahatçakendiniz kontrol edebilir, güncelleyebilirsiniz.Ayrıcahazırladığımız yazılım sayesinde web sitenizi dijitalpazarlama ve Seo güncel tekniklerine uyumlu olarak teslim ediyoruz.

Responsive Tasarımlar

En güncel cihazlar ve tüm platformlarda sorunsuz ve kullanıcı deneyimine uygun arayüztasarımları ve kodlamalarımızla responsive tasarımlar yapıyoruz.Görüntülenmesorunlarını unutuyoruz.

Web Yazılım ve Programlama

İhtiyaçlarınıza özel yazılımlar ile ister raporlama, ister yönetim ve aklınızagelebilecek her türlü yazılım çözümleri ile buradayız.

Mobil Cihazlar İçin Özel Tasarımlar

Kullanıcı tarafında payını sürekli yükselten mobil cihazlara özeltasarımlar ile kullanıcı deneyimini en yukarı taşıyor. Yaratıcıtasarımlar ile benzersiz uygulamalar üretiyoruz.

E-Ticaret Siteleri

Ürünlerinizin satışı için size özel butik ya da kompleks yapıda ihtiyacınızauygun ve en önemlisi de sizin için kodluyoruz. Uygun alt yapılarile hem pazarlama işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz. Hem de sizine-ticaret kabuslarınızdan uyandırıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Kendimize ait yazdığımız ve geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri,kodlamalar ve yazılımlar ile sorunsuzca SEO yapmanız için tümgücümüz ile çalıyoruz. Var olan sistemlerinizi güncelliyor.Olması gerektiğinden daha iyi bir hale getiriyoruz.