Çözüm Sunduğumuz Projeler

360° Çözümler

  • Home
  • Marka Oluşturma ve Yönetimi

Marka Oluşturma ve Yönetimi Markalama

Sektörünüzde sizi diğer rakiplerinizden ayıran en büyük fark marka kimliğiniz vemarka yönetiminizdir. Markanızı oluştururken hedeflerinizdoğrultusunda sizi en doğru ifade eden çalışmalarıhazırlıyoruz.Tüm analizleri ve koşulları değerlendirip hazırladığımız logo ve sloganlar ilehedeflerinize emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz. Markanızakimlik kazandırıyoruz. Yeni oluşturacağınız veya renöve edeceğiniz markanızın; isminden logosuna, kurumsal kimlik kılavuzundan konumlandırmasına kadar tüm sürecititizlikle tasarlıyoruz.

Marka Adı ve Slogan Üretimi

Sizi tanımlayan sloganlarla akılda kalıcığınızı arttırıyor, markanızamüşteriler için değişmeyecek bir anlam yüklüyoruz.

Rakip ve Piyasa Analizi

Rakiplerinizin konumlandırmalarını, çalışmalarını inceliyor ve sizinyapmanız gereken hamleleri belirliyoruz. İlerlemeleri kaydedippiyasanızdaki liderliğe oynuyoruz.

Dijital Pazarlama Planlaması

Dijital platformlardaki pazarlama analizlerimizle nerelerde konumlanacağınızakarar veriyor, raporluyor ve planlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Yeni dünyanın en etkili reklam ve iletişim ağında karmaşadan uzak, belirli amaçlarve yöntemlerle yapmanız ve yapmamanız gerekenleri belirliyoruz.Etkili bir reklam ağı oluşturuyor ve sağlam adımlarlailerliyoruz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı

Tüm marka ve pazarlama süreçlerinde partneriniz olarak markanıza değerkatacak, güçlendirecek planlamalar ve yönetimlerledanışmanlığınızı yapıyor, bu zorlu süreçte sizlere yolgösteriyoruz.