Çözüm Sunduğumuz Projeler

360° Çözümler

  • Home
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanıza Değer Katan Tasarımlar… Her şeyin yenilendiği ve dijitalleştiği günümüzde, sizi ifade eden,rakipleriniz arasında fark yaratacağınız marka kimliklerinitasarlıyor ve firmanıza yeni bir yüz kazandırıyoruz.Yeni oluşturacağınız veya renöve edeceğiniz markanızın; isminden logosuna, kurumsalkimlik kılavuzundan konumlandırmasına kadar tüm sürecititizlikle tasarlıyoruz.

Logo Tasarımları

Markanızı düşündüklerinde ilk akıllarına gelen, sizi anlatan, sizitanımlayan, sizinle bir bütün olan logo çalışmaları yapıyoruz.Markanızın yüzünü tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Sahip olduğunuz logonun, markanız bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlardakurumsal kimliğinize uygun bir şekilde temsil etmesini sağlıyoruz.Sürprizlere hiç yer bırakmadan ileride karşılacağınızdurumlar için de tasarımlarımızı yapıyor markanızı geleceğehazırlıyoruz.

Kurumsal Materyal Tasarımları

Kurum içi ya da dışında kullanmanız gereken tüm materyallerin tasarımlarınıyapıyor, üretim süreçlerinde size destek oluyoruz.

Ambalaj Tasarımları

Markanın ve logonuzun en önemli tamamlayıcısı ambalajlarını tüm kurumsalkimlik tasarımı süreçklerine uygun, ürün ve markanızı tamolarak anlatacak şekilde ve yaratıcı tasarımlar ileşekillendiriyoruz. Hangi malzemelerde nasıl üretileceğine kararveriyoruz.

Baskı Hizmetleri ve Danışmanlığı

Broşürden el ilanına, kurum içi dergiden postere, kurumsal evrakdan ajandayakadar markanızın ihtiyacı olan tüm basılı çalışmalarıkeyifle ve özenle hazırlıyoruz. Tüm baskı süreçlerini takipediyor ve olması gereken en yüksek kalitede ürünler içindanışmanlığınızı üstleniyoruz.