Çözüm Sunduğumuz Projeler

360° Çözümler

  • Home
  • Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsanız yada müşteri ağınızıgenişletmek istiyorsanız, Dijital Pazarlama paketlerimiz ileperformans reklamlarıyla harcadığınızın çok daha fazlasınıgeri kazanacaksınız.Hedefimiz maliyetinizi en iyi şekilde optimize ederek gelirinizi en üstdüzeye çıkarmak. Dijital Pazarlama çalışmalarımız,ölçümlenebilir, şeffaf ve yatırım maliyetiniz karşısındakarlılığınızı her zaman arttırarak size performans katkısısağlayacaktır.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google reklamlarınızı yönetiyor, doğru planlama ve hareketlerle en iyi sonuç için çalışıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklamları

Sosyal medyanın gücünü kullanarak pazarlama çalışmalarınızı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Hedef kitlenizi doğru belirliyor ve en doğru kişilere ulaşıyoruz.

Youtube Reklam Yönetimi

En güncel pazarlama yöntemi haline gelen videolarda en doğru mecra olan YouTube hesaplarınızı ve reklamlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka değeriniz ve imajınız için olmazsa olmaz olan sosyal medya hesaplarınıza, sizi en iyi ifade edecek slogan ve görselleri hazırlıyor, paylaşımlar yapıyoruz.Hazırladığımız metin ve görseller ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarını yönetiyor, sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilmenizi sağlıyoruz.